Την Κυριακή 31.12.2023 παραμονή Πρωτοχρονιάς ο Σεβασμιώτατος λειτούργησε στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Γρεβενών. Κατόπιν στο Επισκοπείο δέχτηκε τις ευχές και τα κάλαντα, Συλλόγων και παιδιών.
Παραμονή Πρωτοχρονιάς στα Γρεβενά
![0-02-0a-009a7448df14cfe25f04ad0318571296b79e46a7c57b3b170ac08d5576035086_2562c044ebd1a88e](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2023/12/0-02-0a-009a7448df14cfe25f04ad0318571296b79e46a7c57b3b170ac08d5576035086_2562c044ebd1a88e-696x522.jpg)
Την Κυριακή 31.12.2023 παραμονή Πρωτοχρονιάς ο Σεβασμιώτατος λειτούργησε στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Γρεβενών. Κατόπιν στο Επισκοπείο δέχτηκε τις ευχές και τα κάλαντα, Συλλόγων και παιδιών.