Με κακή εμφάνιση και ήττα επέστρεψε στις αγωνιστικές υποχρεώσεις η ομάδα μας! Σε έναν βαρύ αγωνιστικό χώρο, η ομάδα της Καστοριάς άσκησε πίεση στις Σειρήνες και προηγήθηκε με 2-0. Στη συνέχεια το παιχνίδι ισορρόπησε με τις Σειρήνες να μειώνουν σε 2-1 με γυριστό σουτ της ΤΑΣΙΟΥ. Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου η Καστοριά πέτυχε και τρίτο τέρμα κάνοντας αποφασιστικό βήμα για την κατάκτηση των τριών βαθμών! Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας προσπάθησε να αντιδράσει και έχασε δύο καλές ευκαιρίες με τις Situma και Μπούκα! Το τελικό 4-1 διαμορφώθηκε στα τελευταία λεπτά ενώ η ομάδα της Καστοριάς έχασε την ευκαιρία να πετύχει και πέμπτο τέρμα στις καθυστερήσεις αλλά η Μπουρτούνη απέκρουσε το πέναλτυ της Μαντώ! Αρχική 11αδα: Μπουρτουνη(Τ), Φραγκοπούλου, Dorcas, Μουρατίδου, Κωσταρέλα, Κελεμενι, Τάσιου, Αμαραντίδου, Μπόζιαρη, Βλάχου, Situma Αλλαγές: Μπούκα, Ισπογλίδου.
Φωτό: ΔΗΜΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-122.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-123.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-124.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-125.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-126.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-131.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-18.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-23.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-25.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-29.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-31.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-32.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-36.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-40.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-42.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-43.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-45.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-48.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-49.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-51.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-52.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-53.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-55.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-58.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-60.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-61.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-62.jpg)
![](https://mygrevena.gr/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΣΕΙΡΗΝΕΣ-4-1-66.jpg)